X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

ZATYLÓWKA - dom na Wyspie

Zobacz szczegóły Zatyle 13
22-680 Zatyle
tel. + 48 505 032 732

Witam Państwa w domu na wyspie „Zatylówka”!
 
„Zatylówka” – dom na wyspie, to doskonałe miejsce na wypoczynek w ciągu całego roku, a w szczególności dla wędkarzy, grzybiarzy, jak i miłośników pieszych lub rowerowych wycieczek. 
 
Jest to  najlepsze miejsce na odpoczynek z dala od miasta, zgiełku i ludzi. 
Oczy cieszy niesamowita zieleń i woda, uszy cisza, śpiew ptaków  i żab. 
Pragnienie zaspokajamy najczystszą wodą ze źródła , które bije od ponad 150 lat obok domu. 
Na miejscu specjalny dzban do noszenia wody ze źrodła. 
Każdy gość Zatylówki pije wodę ze źródła obowiązkowo, dla zdrowia i urody.
 
Dom na wyspie „Zatylówka” – położony jest na działce o powierzchni ok. 10 000 m2, która otoczona jest wodą. Wjazd do domu tylko przez mostek. Dom otocza rozlewisko , rzeka, lasy i źródło.  Siedząc na tarasie mamy widok na piękne rozlewisko, na którym szczególnie rano pływają dzikie kaczki, czasami  łabędzie. Na terenie Zatylówki  przy małym stawie, mieszka chroniony gatunek białego dzięcioła. W domu znajduje się działający piec kaflowy, na którym można ugotować wiejskie smakołyki. W domu znajduje się kominek, który ogrzewa cały dom  oraz wodę. W lecie ciepłą wodę ogrzewają znajdujące się na dachu solary. Drewno do kominka i pieca znajduje się w ganku i drewutni.  Wieczorem można rozpalić ognisko  nad rzeką  lub grila.                                                 Na wsi u gospodarzy można kupić jajka, mleko, ser i warzywa.                                                                                                                   
Obok  znajdują hodowlane stawy, na których można spróbować szczęścia w łowieniu lub po prostu kupić świeżą rybkę. Okolice to idealne trasy na wycieczki piesze,  a przede wszystkim rowerowe  i motocyklowe. Najbliższe trasy to kierunek Szalenik, Żyłka, Bełżec  lub Łaszczówka ( dłuższa trasa). 
 
Oferta całoroczna.
Zapraszamy Państwa do wolno stojącego domu dla Gości w którym znajdują się 3 odrębne sypialnie. Do dyspozycji są są 3 łóżka podwójne oraz 3 pojedyńcze i dwie łazienki dla gości. W kuchni do dyspozycji jest lodówka, czajnik, toster, kuchnia elektryczna i działający piec kaflowy. W salonie do dyspozycji   jest TV, i odtwarzacz CD, radio, w którym również przy dużym stole można np. pograć w karty, szachy lub inne gry planszowe.  Z salonu wychodzi się na duży taras, gdzie można patrząc na dzikie kaczki wypić kawę lub zjeść każdy posiłek lub zagrać w karty.  Dla osób, które lubią ruch udostępniamy trzy rowery.
 
Zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi, młodzież, osoby starsze, grupy, osoby zainteresowane wynajęciem  domu na wakacje, weekend, pobyt służbowy. 
Zwierzęta mile widziane.
Jest to  idealna baza wypadowa do Lwowa, z „Zatylówki” to tylko ok. 70 km.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu na wyspie.

Udogodnienia dla gości

 • grill
 • łazienka
 • miejsce na ognisko
 • parking
 • kuchnia ogólnodostępna
 • radio
 • szlaki turystyczne
 • lodówka
 • czajnik
 • taras
 • akceptacja zwierząt