X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Spływy kajakowe po rzekach Roztocza U Rudego wypożyczalnia kajaków Mirosław Rudy

Zobacz szczegóły Obrocz 116
22-470 Zwierzyniec
tel. 885 604 286

Zapraszamy na fascynujące przeżycia których możecie Państwo doznać korzystając z naszych usług. Jesteśmy firmą której celem jest sprostanie wszelkim wymaganiom naszych klientów, nasza usługa jest kompleksowa i profesjonalna. Na rzece Wieprz zorganizujemy spływ nawet dla 1 osoby.
 

 • Organizujemy spływy indywidualne i grupowe z fachowym doradztwem co do trudności tras, czasu spływu jak i doborem odpowiedniego sprzętu.

 • Wszyscy goście rozpoczynający spływ są zapoznawani z trasą (mapka) co do stopnia trudności etapu, długości spływu i ze stałymi przeszkodami które można napotkać na trasie (wszystkie miejsca niebezpieczne są oznakowane tabliczkami informacyjnymi), aby wyeliminować ryzyko jakiegokolwiek niebezpieczeństwa.

 • Przy większych grupach przed wejściem do kajaka tłumaczymy podstawowe zasady bezpiecznego zachowania na wodzie, a dla tych którzy pierwszy raz będą wsiadać do kajaka powiemy jak kierować kajakiem.

 • Organizujemy spływy na rzekach: Wieprz, Tanew, Łada.

 

W naszej ofercie posiadamy sprzęt kajakowy wykonany z polietylenu marki:

 

RTM Brio

Długość: 3,95 m

Szerokość: 83 cm

Waga: 33 kg

Kajak rodzinny, dodatkowe trzecie miejsce dla dziecka (0-7). Lekki i niezwykle wytrzymały, zwrotny na krętych rzekach. Otwarty kokpit zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż. Siedziska przesuwne dla łatwiejszego załadunku. Doskonały kajak dla początkujących i zawansowanych.
 

Fiji-Eskimo Balou

Długość: 4,70 m

Szerokość: 78 cm

Waga: 39 kg

Komfortowy, polietylenowy kajak rekreacyjny i rodzinny. Idealny na kilkugodzinne spływy krętą rzeką.. Wysokie i wyprofilowane oparcia siedzeń podnoszą komfort pływania. Szeroki i przestronny kokpit ułatwia wsiadanie i wysiadanie z kajaka. Ze względu na swoją długość i formę kokpitu nadaje się idealnie do przewożenia na dachu samochodu. Posiada zintegrowane uchwyty do przenoszenia.

 

Sprinter Roteko

Długość: 4,25 m

Szerokość: 80 cm

Waga: 37 kg

Kajak wyposażony jest w wygodne, składane fotele z miejscem na napój, które poprawiają komfort siedzenia w kajaku.

 

Vista Preception

Długość: 4,85 m

Szerokość: 82 cm

Waga: 41 kg

Komfortowy, dwusosobowy kajak z regulowanymi miękkimi fotelami  i składanymi oparciami. Idealny na rodzinne spływy. Kajak wyposażony jest w regulowane podnóżki, mapnik, uchwyty i wyprofilowany ster. Dwie komory na bagaż.

 

Aquarius Pro Tour 470

Długość: 4,7 m

Szerokość: 78 cm

Waga: 38 kg

Bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy wyposażony w wyprofilowane fotele ze składanym oparciem. Praktyczny odpływ na dziobie. Specjalnie wzmocnione dno nadaje sztywność i chroni przed odgnieceniami. Kajak wyposażony jest w 90-litrową, wodoszczelną komorę bagażową oddzieloną od kokpitu grodzią.


Wiosła Boreal:

Pióra wykonane z bardzo sprężystego polietylenu, odporne na ugięcia i duże naprężenia. Drążek z duraluminium o średnicy 30 mm na końcu z pierścieniami zabezpieczającymi lanie wody po drążku. Długość wioseł 220 cm. Promień skrętu to 75 stopni. W ofercie wiosła proste jak i skrętne.


Dla wszystkich uczestników spływu mamy atestowane kamizelki asekuracyjne w trzech rozmiarach (także dla dzieci), które zapewniają bezpieczeństwo na wodzie, wiosła, oraz hermetyczne worki na bagaż i wodoszczelne pudełka na telefon. Posiadamy przyczepę do przewozu kajaków i bus osobowy do transportu uczestników spływu.


Więcej informacji

 


Udogodnienia dla gości

 • miejsce na ognisko
 • parking
 • rzeka
 • pole namiotowe
 • las
 • szlaki turystyczne
 • wypożyczalnia sprzętu wodnego